piątek, 31 stycznia 2014

Prośba o Wasz głos:)


Tym razem post będzie krótki, bo nie będzie dotyczył książki, a prośby którą do Was, Moi Drodzy Czytelnicy, mam. Zgłosiłam bloga do konkursu „Blog roku”. Na tym etapie liczy się liczba wysłanych sms-ów. Jak się więc już pewnie domyślacie, proszę Was o sms-a.
Z jednego numeru można wysłać jeden sms na dany blog. Koszt to 1,23zł brutto, a dochód przeznaczony jest na cele charytatywne.
Tak więc nie przedłużając, bo miało być krótko, jeśli chcecie wesprzeć ideę istnienia bloga "Książka psychologiczna",  wyślijcie sms, zawierający tylko i wyłącznie poniższy kod, bez żadnych spacji itp. Poza literką „B” reszta to cyfry!

Chcesz zagłosować ? Wyślij SMS o treści B00203 na numer 7122Już z góry wszystkim dziękuję!  Mam nadzieję, że spotkamy się na łączach przy najbliższej recenzji J

3 komentarze:

  1. Czytelnicy Blog w swojej kategorii jest na 6 stronie na 22 a musi być na 2 żeby zakwalifikował. Juz niewiele brakuje poproście członków rodziny o smsy.

    OdpowiedzUsuń
  2. powodzenia w konkursie:) Sms wyslałam. Dzięki za wartościowe recenzje. Ola

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za życzliwość. Popieram mobilizowanie rodziny i znajomych, choć szanse już teraz minimalne... Ale co się więcej osób o blogu dowiedziało dzięki temu konkursowi, to się dowiedziało!

    OdpowiedzUsuń