czwartek, 10 grudnia 2015

Książka na prezent - inspirująca, rozwojowa, po prostu ciekawa

To już prawie ostatni moment, by dopomóc Gwiazdorowi (uparcie trzymam się poznańskiej tradycji według której Mikołaj już był) w wyborze prezentów, szczególnie jeśli chcemy zamawiać przez Internet.


Postanowiłam Was trochę wesprzeć. Wiem, że korzystacie z moich recenzji poszukując książek nie tylko dla siebie. Poniżej znajdziecie kilka (dziesiąt) sugestii, zawsze z przekierowaniem do wpisu dotyczącego danej książki.

1. Książka dla kobiety podróżującej ku samoświadomości

2. Książka dla kobiety, która kocha

3. Książka dla psycholożki


wtorek, 8 grudnia 2015

Kopciuszek i Ryjek ruszają w drogę!

Wreszcie jest. Troszkę spóźnione z racji mojego wyjazdu na szkolenie, ale jest. Ogłaszam, że Kopciuszek z Wesołym Ryjkiem w duecie mają już do kogo powędrować.

18 wziętych pod uwagę w losowaniu komentarzy zostało oznaczone kolejnymi numerami i rozdzielone do dwóch maszyn losujących. Komentarz, gdzie nie było jasne, o jaką książkę autorowi chodzi trafił do maszyny ryjkowej, jako że Ryjków jest dwóch. Zdjęcie trochę słabej jakości mi wyszło, ale może dojrzycie...



I tak oto Kopciuszek trafia za sprawą małych łapek do autora komentarza numer 1, czyli do Lucyny.

Wesoły Ryjek będzie miał szansę zagościć u autorów komentarzy 9 i 12, czyli u Ani (tej od 30 maluszków)  oraz u Ewy Nowaczyńskiej.

Prześlijcie proszę na mojego maila (katarzynadobryniewska@gmail.com) jak najszybciej adresy do wysyłki książek. Przekażę je do Wydawnictwa Media Rodzina i stamtąd otrzymacie książki.

Gratuluję, a Waszym pociechom życzę wspaniałej lektury!


czwartek, 3 grudnia 2015

Książka "To tylko dzieci" wędruje do...

Bardzo Wam dziękuję za bogate, refleksyjne komentarze do recenzji konkursowej. Ciekawa dyskusja się z tego mogłaby wywiązać…


A żeby nie trzymać nikogo dłużej w niepewności, niniejszym ogłaszam, że los padł na autorkę komentarza numer 7 (w numeracji pomijam moją wypowiedź), czyli tego ostatniego.

Gratuluję Majewka!

Proszę o przesłanie adresu do wysyłki książki na mojego e-maila.

A wszystkim przypominam, że jeszcze do niedzieli włącznie można zgłaszać chęć przygarnięcia Kopciuszka tudzież Wesołego Ryjka.