WydawnictwaW mojej współpracy z Wydawnictwami przyjęłam kilka zasad, dzięki którym blog może służyć celom, dla jakich go stworzyłam. Piszę tylko o książkach, które uważam za wartościowe. Nie chcę tracić czasu na recenzowanie książek, których nie polecam. Jednocześnie ważne jest dla mnie, żeby pisać o książkach, których tematyka jest dla mnie osobiście interesująca. Dlatego nie przyjmuję do recenzji wszystkich możliwych książek, a tylko te starannie wybrane.  
Mimo tego zawsze istnieje ryzyko, że o jakiejś otrzymanej książce nie napiszę na blogu. Jeśli moja opinia jest jednoznacznie negatywna, nie publikuję recenzji. Wtedy wysyłam do Wydawnictwa maila z informacją dlaczego nie umieszczam recenzji. 
Recenzję umieszczam na blogu wraz z informacją o tym, że egzemplarz otrzymałam od Wydawnictwa i linkiem przekierowującym do Wydawnictwa. Po opublikowaniu recenzji na blogu, udostępniam ją na facebooku, w Google+ oraz często też w serwisie Lubimy Czytać.A oto wydawnictwa, dzięki którym na rynek trafiają dobre książki psychologiczne i nie tylko, w każdym razie "rozwojowe" . Dlatego z nimi współpracuję :)


Wydawnictwo MiND 
Wydawnictwo AGORA


Wydawnictwo Mamania

Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne (GWP)Wydawnictwo Studio Emka

Wydawnictwo Sensus (grupa HELION)

Dom Wydawniczy REBIS

Wydawnictwo CoJaNaTo

Wydawnictwo Media Rodzina

Wydawnictwo Galaktyka


Wydawnictwo Czarna Owca 

Wydawnictwo Czarna Owieczka

Wydawnictwo Samo Sedno

Wydawnictwo Onepress (grupa HELION)

Wydawnictwo Adam Marszałek

Wydawnictwo Difin

Wydawnictwo Naukowe PWN
Wydawnictwo Smak Słowa
http://www.smakslowa.pl/

1 komentarz:

  1. Wielkopolski Instytut Psychoterapii (http://wip-poznan.pl/psychoterapia) pomógł nam, kiedy moja żona miała depresję poporodową. Polecam!

    OdpowiedzUsuń