Współpraca

Książka psychologiczna to blog, gdzie można znaleźć recenzje książek z obszaru szeroko pojętego rozwoju osobistego. Jako, że pisać lubię i robię to od lat, a mój zawód jest moją pasją, piszę nie tylko tutaj i nie tylko o książkach psychologicznych. Poza tym oczywiście działam w realu:) Tak naprawdę to pisanie stanowi nikły ułamek mojego czasu.

Pracuję tu i tam

vinea.org.pl


spch-poznan.plPiszę recenzje

Współpracowałam z czasopismem Leaders’Magazine prowadząc rubrykę „Warto przeczytać”. 


Recenzje dotyczące książek dla dzieci oraz dla rodziców udostępniam dla serwisu Rodzinne Czytanie będącego jednym z obszarów działań Fundacji ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom. Tam też jestem członkiem Rady Literackiej Przewodnika po Dobrych Książkach.


Piszę artykuły z obszaru psychologii

Na blogu piszę o książkach. Nie jest to blog o wszystkim, bo chcę zachować jego jasną strukturę i cel, który mi przyświecał, gdy go zakładałam: promowanie wartościowych książek wspomagających w rozwoju. Moje artykuły z obszaru psychologii można znaleźć poza blogiem, w kilku miejscach. Jeśli chcesz poczytać coś więcej niż recenzje, to kliknij w poniższe linki.

Publikowałam również w czasopiśmie Edukacja i Dialog, Remedium oraz Edukacja. Skrócona wersja mojej pracy magisterskiej znalazła się w rozdziale książki Ukryte piętno. Zagrożenia rozwoju w okresie dzieciństwa (red. A. Brzezińska, S. Jabłoński, M. Marchow).

Bywam na innych blogach

Zdarza mi się gościć na innych blogach, takich, które sama czytam, bo warto.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną na blogu lub publikacją moich recenzji, tekstów poza blogiem, albo masz inną ciekawą propozycję współpracy, napisz do mnie:

 katarzynadobryniewska@gmail.com